Tražimo grafičkog dizajnera za izradu atraktivnih grafičkih rješenja za različite medije.

OPIS POSLA:

  • kreiranje grafičkih rješenja za marketinške i promotivne aktivnosti
  • osmišljavanje logotipa i vizualnih identiteta
  • dizajniranje i priprema za tisak promotivnih materijala
  • priprema grafičkih elemenata za digitalne medije i društvene mreže
  • obrada fotografija

UVJETI ZA PRIJAVU:

  • minimalno 3 godine radnog iskustva
  • napredno poznavanje grafičkih programa Adobe paketa (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat Professional) i MS Officea (Word, Excel, PowerPoint); prednost: Premiere
  • izražena kreativnost te osjećaj za estetiku i detalje
  • organiziranost i poštivanje rokova
  • odlično poznavanje engleskog jezika

ŠTO NUDIMO:

  • rad u mladoj agenciji u opuštenoj atmosferi s kul ekipom
  • primanja u skladu sa znanjem i iskustvom
  • usavršavanje na dostupnim edukacijama
  • rad na zanimljivim projektima s domaćim i stranim klijentima
Kategorija: Odjel marketinga
Vrsta radnog odnosa: Freelance Studentski posao
Lokacija: Zagreb

Prijava za radno mjesto

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
0

TOP

X